Zvolte jazyk

ProKonEx s.r.o.

„Zakládáme si na kvalitě, férovosti a rodinných hodnotách. Podle toho si vybíráme i naše dodavatele, se kterými spolupracujeme více než 20 let. Nabízíme komplexní zakázkovou výrobu ze všech slitin železa a dalších materiálů. Naší prioritou je poskytování služeb v nejvyšším možném standardu, což začíná již při výběru vhodného dodavatele, technologie a materiálu.“

Jan Hradecký Jr.
CEO, Co-owner

O nás

ProKonEx je zavedená česká rodinná a prosperující společnost, zabývající se zajištěním zakázkové zámečnické výroby na území České republiky. Na trhu působíme více než 25 let. Zakládáme si na kvalitě a včasném dodání, a i proto mezi naše zákazníky patří nejen české firmy, ale rovněž i mezinárodní renomované společnosti. V naší společnosti stavíme především na základech přátelského a individuálního přístupu k obchodu, což má za výsledek dlouhodobou spolupráci s našimi klienty.

Za dobu působení na českém trhu jsme si vypracovali kvalitní a robustní dodavatelskou síť, díky níž jsme schopni zajistit komplexní výrobu (vč. expedice) jak u velkých projektů, tak i v případě zakázkové výroby. Mezi naše přednosti patří právě vysoká dostupnost výrobních kapacit, dohled kvality dle ISO 9001 a příznivé dodací termíny vyráběných komponentů.

iso2015

forbes

JAKÝ OTEC, TAKOVÝ SYN? KDYŽ VAŠI BYZNYSOVOU DRÁHU OVLIVNÍ RODINNÉ VZORY

Mladý podnikatel ze zavedené firmy ProKonEx píše o své rodinněbyznysové zkušenosti. Firma původně zastupovala německého výrobce a dodavatele technologických zařízení pro indukční a průmyslové ohřevy materiálů, od září 2015 už je pod názvem ProKonEx ryze českou společností se silnými obchodními vztahy na českém i zahraničním trhu. A také silnou vazbou mezi otcem a synem.

Číst dále

Služby

Poptávkový formulář

Zadejte prosím jméno a příjmení
Zadejte prosím společnost
Vyplňte prosím email ve správném tvaru
Zadejte prosím telefonní číslo
Neplatný vstup

Kontakt

Ing. Jan Hradecký Jr
CEO & Co-Owner

e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

kontakt hradecky

Sídlo firmy

ProKonEx s.r.o.
Osamocená 443/14
CZ-16000 Praha 6

IČ: 62912763
DIČ: CZ 62912763

Jsme držiteli certifikace
ISO 9001

Společnost je zapsaná v obchodním rejstříku MS v Praze, oddíl C, vložka 35192.

Distribuční síť